OSTATNÍ AKTUALITY

Také Vám různorodé pojmenování vlaků jezdící po jedné trase občas zamotalo hlavu? Tento problém alespoň částečně vyřeší nový jízdní řád vlaků Českých Drah pro rok 2019. Národní podnik se totiž chystá navázat na jednotné názvy spojů, které již dříve zavedl například pro trasu Praha -Cheb/Mnichov.

Letní prázdniny jsou již za námi a my doufáme, že jste si je užili na plné obrátky. Než ale přijde čas, kdy budeme muset oprášit naše zimní bundy a deštníky, musíme si letošní léto nejprve zhodnotit. Jak letní sezonu hodnotí zástupci předních českých poskytovatelů cestovatelských služeb? Kam to letos české turisty a "dovolenkáře" nejvíce táhlo?...

Plánujete poznávat krásy německého hlavního města? Potřebujete se dostat na berlínské letiště? Využijte autobusového spojení společnosti Bohemian Lines!

Největší letiště na našem území je bezkonkurenčně letiště Václava Havla umístěné na okraji Prahy. Jaké novinky toto letiště čekají? Nejen to, ale i další zajímavosti nebo videa Vás čekají v následujících řádcích.

Pro milovníky sportu a především pak tenisu máme skvělou zprávu. Díky našemu partnerovi, cestovní kanceláři SMart GO, můžete spojit cestování a návštěvu sportovních klání!