OSTATNÍ AKTUALITY

Nakoupili jste akční letenky nebo jízdenky a chystáte se na svoji další cestu za poznáním a zážitky? Pak nezapomeňte na skvělé cestovatelské průvodce od Lonely Planet.

Jako každý měsíc Vám i tentokrát přinášíme možnost spojit návštěvu úchvatné evropské destinace s nevšedním kulturním zážitkem. Vyrazte tentokrát s cestovní kanceláří SMart GO do Londýna a navštivte fotbalové utkání domácího Arsenalu!

Letecká společnost Alitalia navyšuje frekvenci své linky mezi pražským letištěm Václava Havla a Římem o další dva spoje. Těšit se tak můžeme na pravidelné lety každý den operované letadlem Airbus A320.

Letiště Praha ve spolupráci se společností MasterCard uvedlo do provozu prvního robota. Za bezpečnostní kontrolou na Terminálu 2 nyní můžete získat základní informace nebo se jen bavit s "Master Pepperem", který umí komunikovat v českém i anglickém jazyce!

Již před nedávnem jsme na našem webu publikovali článek, ve kterém zástupci předních českých poskytovatelů cestovatelských služeb zhodnotili letošní letní sezonu. Vyjádřili se zástupci společností, jako je Invia, Letenkujeme.cz nebo RegioJet. Jak se však dařilo pražskému letišti Václava Havla se dozvíme v následujících řádcích.

Také Vám různorodé pojmenování vlaků jezdící po jedné trase občas zamotalo hlavu? Tento problém alespoň částečně vyřeší nový jízdní řád vlaků Českých Drah pro rok 2019. Národní podnik se totiž chystá navázat na jednotné názvy spojů, které již dříve zavedl například pro trasu Praha -Cheb/Mnichov.