OSTATNÍ AKTUALITY

Vyrazte na berlínský festival hudby Lollapalooza. Cestovní kancelář SMart Go připravila bohatý program za skvělou cenu. K vidění budou třeba Twenty One Pilots či Swedish House Mafia.

Big Ben, Tower Bridge, London Eye a Céline Dion. To vše můžete vidět již 5. 7. letošního roku v Londýně! Zájezd na koncert slavné světové zpěvačky si pro nás připravila cestovní kancelář SMart Go!

Vycestujte do Mnichova za poznáním německé kuchyně kultury, ale hlavně fotbalu! Zájezd na finále Audi Cup 2019 nyní v prodeji na SMart Go!

Co kdyby Vám někdo řekl, že můžete spojit poznávání cizích krajin, památek a chutí italské kuchyně s návštěvou vrcholového fotbalu dvou prvotřídních klubů AS Řím a Juventusu? Správně jste poznali, že i dnes se podíváme na zájezdy za sportem a muzikou!

Letecká společnost Japan Airlines (JAL) letos podle plánu převezme první letoun Airbus A350. Bude se tak jednat o první stroj v barvách aerolinky vyrobený továrnou Airbus.

Již mnohokrát jsme Vám přinesli přehled nejzajímavějších sportovních či kulturních akcí, které bezpochyby stojí za návštěvu. Co více dodat? Přinášíme Vám další přehled toho nejzajímavějšího, co můžete se SMart Go navštívit! :)

Novinkou letního řádu pražského letiště bude i nový dopravce na pravidelné lince na Mallorcu. Od 4. června 2019 bude do Španělska létat i nízkonákladový Ryanair.