OSTATNÍ AKTUALITY

Letecká společnost Japan Airlines (JAL) letos podle plánu převezme první letoun Airbus A350. Bude se tak jednat o první stroj v barvách aerolinky vyrobený továrnou Airbus.

Již mnohokrát jsme Vám přinesli přehled nejzajímavějších sportovních či kulturních akcí, které bezpochyby stojí za návštěvu. Co více dodat? Přinášíme Vám další přehled toho nejzajímavějšího, co můžete se SMart Go navštívit! :)

Novinkou letního řádu pražského letiště bude i nový dopravce na pravidelné lince na Mallorcu. Od 4. června 2019 bude do Španělska létat i nízkonákladový Ryanair.

Letiště Václava Havla Praha připravilo pro rok 2019 marketingovou kampaň, která si dává za cíl upozornit na evropské destinace dostupné pravidelnou linkou právě z pražského leteckého uzlu.

Cestovní kancelář SMart GO Vám prostřednictvím našeho portálu opět umožňuje prožít nevšední zážitek s návštěvou evropské metropole. Vyrazte do hlavního města Rakouska na koncert zpěváka Bona Joviho!

Jsou lidé, kteří zimu označují jako nejhorší roční období. Naproti nim existuje řada lidí, kteří zimu naopak milují. Krásné vločky, nádherná zasněžená krajina, sníh křupající pod nohami a k tomu konečně příležitost si pořádně zalyžovat. Zatímco někomu stačí české sjezdovky, náročnější lyžař si nedokáže představit sezónu bez dovolené v Alpách. Už...

Cestující české dopravní společnosti vlastněné podnikatelem Radimem Jančurou mají nyní možnost cestovat díky partnerství se společností WESTbahn až do Salcburku či Lince.