OSTATNÍ AKTUALITY

Cestovní kancelář SMart GO Vám prostřednictvím našeho portálu opět umožňuje prožít nevšední zážitek s návštěvou evropské metropole. Vyrazte do hlavního města Rakouska na koncert zpěváka Bona Joviho!

Jsou lidé, kteří zimu označují jako nejhorší roční období. Naproti nim existuje řada lidí, kteří zimu naopak milují. Krásné vločky, nádherná zasněžená krajina, sníh křupající pod nohami a k tomu konečně příležitost si pořádně zalyžovat. Zatímco někomu stačí české sjezdovky, náročnější lyžař si nedokáže představit sezónu bez dovolené v Alpách. Už...

Cestující české dopravní společnosti vlastněné podnikatelem Radimem Jančurou mají nyní možnost cestovat díky partnerství se společností WESTbahn až do Salcburku či Lince.

Nakoupili jste akční letenky nebo jízdenky a chystáte se na svoji další cestu za poznáním a zážitky? Pak nezapomeňte na skvělé cestovatelské průvodce od Lonely Planet.

Jako každý měsíc Vám i tentokrát přinášíme možnost spojit návštěvu úchvatné evropské destinace s nevšedním kulturním zážitkem. Vyrazte tentokrát s cestovní kanceláří SMart GO do Londýna a navštivte fotbalové utkání domácího Arsenalu!

Letecká společnost Alitalia navyšuje frekvenci své linky mezi pražským letištěm Václava Havla a Římem o další dva spoje. Těšit se tak můžeme na pravidelné lety každý den operované letadlem Airbus A320.

Letiště Praha ve spolupráci se společností MasterCard uvedlo do provozu prvního robota. Za bezpečnostní kontrolou na Terminálu 2 nyní můžete získat základní informace nebo se jen bavit s "Master Pepperem", který umí komunikovat v českém i anglickém jazyce!

Již před nedávnem jsme na našem webu publikovali článek, ve kterém zástupci předních českých poskytovatelů cestovatelských služeb zhodnotili letošní letní sezonu. Vyjádřili se zástupci společností, jako je Invia, Letenkujeme.cz nebo RegioJet. Jak se však dařilo pražskému letišti Václava Havla se dozvíme v následujících řádcích.