Zaplňte svůj žaludek při čekání na letišti nyní také v nových pobočkách Marché International!

Na letišti Václava Havla Praha nově otevírá dvě pobočky švýcarská síť restaurací  Marché International. V neveřejných prostorách Terminálu 1 budou cestující moci navštěvovat restauraci Marché Mövenpick Pasta & Salad a také menší Zigolini Caffé & Bar. Třetí pobočku sítě otevře společnost na pražském letišti na přelomu roku!

"Příchodem Marché International získáváme dalšího významného mezinárodního partnera do portfolia nájemců, který rozšíří naši nabídku pro cestující o zcela nový koncept stravování a uvede tak do České republiky ve světě již osvědčený a oblíbený produkt založený na čerstvých a vysoce kvalitních surovinách. Letiště Václava Havla Praha bude momentálně jediným místem v České republice, kde se zákazníci s restauracemi z portfolia Marché International setkají," říká Jiří Petržilka, výkonný ředitel neleteckého obchodu Letiště Praha.

Obě restaurace najdou cestující v bezprostředním sousedství na Terminálu 1 v prostoru mezi prsty A a B. Restaurace Marché Mövenpick Pasta & Salad je otevřena denně od 6:00 do 22:00 hodin, zatímco restaurace Zigolini Caffé & Bar je otevřena rovněž denně od 5:00 do 22:00 hodin.

- Zdroj informací, fotografie a části textu: prg.aero