Za památkami, ale i na závod Formule 1 do Budapešti se SMart Go!

Spojte poznávání kultury a památek v Budapešti také s nevšedním zážitkem v podobě návštěvy závodu Formule 1 s cestovní kanceláří SMart Go.

Seriál závodů vozů formule 1 se přesouvá do hlavního města Maďarska Budapeště. Na okruhu v Hungaroringu se můžeme těšit na další souboje pilotů vozů F1. Bude se radovat Lewis Hamilton a nebo nás čeká překvapení?

Více informací o zájezdu naleznete zde!

--------------------------------------------------

Budapešť:

Budapešť je hlavní město Maďarska. Svou rozlohou, která činí 525,14 km² je devátým největším městem Evropské unie. Žije zde přibližně 1 750 000 obyvatel. Sídlí zde 30 vysokých škol. Budapeští protéká řeka Dunaj. Nachází se zde řada termálních pramenů. Díky nim je Budapešť vyhlášena jako lázeňské město. Prameny a lázně ovšem nejsou jediným lákadlem pro návštěvníky.

Kam se v Budapešti podívat?

  • Bazilika svatého Štěpána = Římskokatolická neoklasicistní bazilika, která byla dostavěna v roce 1905. Je to třetí největší budova v Maďarsku.
  • Náměstí hrdinů = Náměstí hrdinů je nejdůležitější budapešťské náměstí. Dominuje mu Památník Tisíciletí, což je 36 metrů vysoký sloup se sochami. Připomíná obsazení Karpatské kotliny Maďary.
  • Markétin ostrov = Na mohutném toku Dunaje je mnoho ostrovů. Markétin ostrov tvoří nádherný velký park.