Trainline - nakupujte vlakové jízdenky po Evropě na jednom místě!

Zajímavá služba pro cestovatele po Evropě. Lze nakupovat i jízdenky Českých drah!

O Trainline

Trainline znamená rychlý a snadný způsob, jak prostřednictvím počítače nebo mobilního zařízení koupit vlakové jízdenky po celé Francii a Evropě. Jsme propojeni s rezervačními systémy železničních operátorů ve více než 20 evropských zemích, například s SNCF, Deutsche Bahn, Trenitalia a Eurostar, což nám umožňuje získat jízdné přímo od zdroje a nabízet jízdenky za nejnižší cenu. Náš tým se od roku 2009 rozrostl ze tří na šedesát lidí. Denně prodáme více než 5 000 jízdenek 1,8 milionům uživatelů.

Aby bylo nakupování jízdenek přes internet méně únavné, vytvořili jsme v roce 2009 Captain Train. Proto klademe velký důraz na jednoduchost a technickou kvalitu našich stránek a aplikací. U nás se vám nikdy nezobrazí reklamní bannery. Vše se dělá tak, abyste si mohli zarezervovat vlak, aniž byste se z toho zbláznili.

V březnu 2016 jsme se seznámili s Trainline, která dělala totéž - a začali jsme spolupracovat na vytvoření nejlepší online platformy na prodej vlakových jízdenek v Evropě. Captain Train (nyní se jmenuje Trainline) je součástí skupiny Trainline a náš tým a náš úkol zůstal stejný: jsme tady, abychom lidem ze Spojeného království, Francie a z celé Evropy usnadnili a zpříjemnili cestování vlakem.

Náš dojem

Aplikaci jsme vyzkoušeli a jsme s ní naplno spokojeni. Jediným problém je nemožnost nákupu jízdenek na některé spoje v České republice a dokonce nevyhledá některé zastávky vůbec! To by se ale podle autorů mělo brzy změnit... Pokud ale hledáte dopravu třeba z Německa do Francie využijte Trainline! Musíme také uznat, že je aplikace opravdu jednoduchá a lehce ovladatelná, přesně tak, jak autoři slibují!

Webové stránky Trainline zde!