S Leo Expressem po České republice zadarmo?!

Od prvního září můžou studenti, děti a senioři cestovat se slevou 75% na jízdné. Společnost Leo Express však přišla s bonusem k této akci a z každé projeté jízdenky vrací 25% z ceny v "Leo korunách", za které pak můžete nakupovat další jízdenky!

"Chceme studenty a seniory podpořit nad rámec státem garantované slevy 75 %, a proto jim oproti dalším dopravcům vrátíme zbytek jízdného v leo korunách. Těchto 25 % z plné ceny mohou využít k dalšímu cestování. Budeme rádi, pokud si studenti a senioři za ušetřené peníze užijí například občerstvení na našich palubách nebo si občas užijí jízdu ve vyšších třídách našich vlaků a autobusů," říká Jakub Svoboda, ředitel Leo Express pro Českou a Slovenskou republiku.

Jedinou podmínkou je členství ve "Smile klubu", tedy věrnostního programu Leo Expressu, který je zdarma a může se do něj kdokoliv připojit. Tyto slevy platí i na vlakové mezinárodní jízdenky z a do České republiky, a to na českém úseku cesty. Cashback z těchto mezinárodních jízd pak platí na celou trasu, významnou slevu a následný cashback tak také dostanou například cestující na Slovensko nebo na novém přímém vlakovém spoji do Krakova.

Zdrojem fotografií a části textu je: Leo Express