Letiště Praha spustilo marketingovou kampaň

Letiště Václava Havla Praha připravilo pro rok 2019 marketingovou kampaň, která si dává za cíl upozornit na evropské destinace dostupné pravidelnou linkou právě z pražského leteckého uzlu.

Podle webu prg.aero, ze kterého zpráva pochází, je hlavním cílem představit obyvatelům spádové oblasti alternativu k automobilové dopravě.

"Chtěli bychom Čechy inspirovat, aby pravidelně a více létali, ať už na dovolenou nebo na stále více oblíbené eurovíkendy. Chceme jim ukázat, že cestování letadlem je rychlejší, pohodlnější a také u celé řady destinací levnější. Konkrétní země a místa, které jsme do nové marketingové kampaně pro rok 2019 vybrali, vychází z dlouhodobé strategie leteckého obchodu Letiště Praha, a tato kampaň je její součástí," řekl Jiří Vyskoč, ředitel leteckého obchodu Letiště Praha. "Velký potenciál vidíme například u cest do populárního Chorvatska, kdy většina cestujících stále spíše využívá automobily, což bychom rádi změnili," dodal.

Do nové kampaně letiště zahrne hned 15 turistických cílů ve Francii, Chorvatsku, Španělsku a Itálii. Podobný formát reklamy by pak měl být opakován i v dalších letech.

*Zdroj informací a citace: Letiště Praha