Letiště Praha nejlepším letištěm v oblasti zákaznické spokojenosti

Letiště Václava Havla Praha získalo ocenění Airport Service Quality Award 2018. Cenu každoročně uděluje mezinárodní sdružení letišť Airports Council International (ACI)

Letiště Praha získalo ocenění pro letiště s nejvyšší spokojeností zákazníků společně s Helsinkami a Athénami. Podle posledního průzkumu hodnotí pražské letiště 97% cestujících jako velmi dobré či spíše dobré. 

"Již třetí rok po sobě vykazuje Letiště Praha významný nárůst v počtu odbavených cestujících, což znamená zvýšené nároky na celkové kapacity letiště. Ve stejné době jsme však museli zahájit také realizaci některých rozvojových projektů, a to aniž bychom slevili z našich nároků na vysokou kvalitu služeb poskytovaných cestujícím. Ocenění Airport Service Quality Awards je pro nás důkazem, že jsme v tomto nelehkém úkolu obstáli. Velké poděkování za to patří především všem našim zaměstnancům, pro které jsou mezinárodně uznávané výsledky ASQ důležitým ukazatelem kvality práce," říká Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha. 

*Zdroj informací a části textu: Letiště Praha