Doporučujeme: Penzion "Na Začátku"

Dnešní článek věnujeme rodinnému penzionu - Penzionu "Na Začátku", ve kterém jsme měli před nedávnem možnost se na pár dní ubytovat a který se Vám pokusíme v následujících řádcích představit.

O Penzionu:

Začátkem musíme konstatovat, že pojem "rodinný penzion" pro nás dostává po návštěvě penzionu "Na Začátku" úplně jiný rozměr. Snídaně a večeře pro Vás připravuje paní majitelka, o lyžařský výcvik se v případě zájmu pro změnu postará pan majitel.

Penzion se nachází v krásné lokalitě na Benecku. Nabízí ubytování ve 4-lůžkových pokojích, které lze v případě potřeby vybavit dětskou postýlkou. V zimě Vás potěší nedaleké sjezdovky, v létě si zamilujete procházky třeba na 3 kilometry vzdálenou rozhlednu Žalý.

Naše hodnocení:

Velmi oceňujeme přátelský přístup personálu, tedy pana majitele a paní majitelky. Penzion se nachází v krásné lokalitě a doporučujeme ho především rodinám s dětmi.

Pokud Vás zaujal tento článek, rozhodně se podívejte na další informace o možnosti ubytování. Odkaz na webové stránky penzionu naleznete zde.