Cestujte po světě za fotbalem, hokejem a muzikou

Již mnohokrát jsme Vám přinesli přehled nejzajímavějších sportovních či kulturních akcí, které bezpochyby stojí za návštěvu. Co více dodat? Přinášíme Vám další přehled toho nejzajímavějšího, co můžete se SMart Go navštívit! :)

Krásné město, lepší hokej

Začínáme pěkně zostra, jako český útočník David Pastrňák hájící barvy bostonských medvědů. Ten letos sbírá jeden bod za druhým a společně s Davidem Krejčím jsou hlavními oporami svého týmu.

Hokejového Mozarta můžete vidět i vy. Vypravit se můžete třeba na zápas New Jersey - Boston. Součástí zájezdu je i návštěva New Yorku, takže o skvělý zážitek je postaráno. Kliknutím zde získáte více informací.

Ozzy Osbourne - legenda kapely Black Sabbath

Vypravit se můžete také na koncert světově známého frontmena skupiny Black Sabbath. Již za pár dní se totiž uskuteční koncert v hlavní městě Německa. 

Tak neotálejte, místa se rychle plní. Do Berlína navíc společně s Ozzym dorazí i jeho host Judas Priest a to už stojí za výlet. Více informací o autobusovém zájezdu do Berlína získáte zde.

Do třetice na fotbal

Cestovní kancelář SMart Go nabízí také širokou nabídku fotbalových klání. Zakoupit můžete samostatné vstupenky nebo kompletní zájezdy.

Milovníci zelených trávníků, černobílého míče a odpůrci všech rozhodčích jistě ocení návštěvu kvalifikačního utkání České reprezentace s Anglií nebo V.I.P balíček na utkání Česko - Brazílie.

Nestačí-li Vám český, výběr vyrazit lze i na evropský fotbal. V nabídce je široké spektrum zájezdů na anglickou Premier League, německou Bundesligu nebo zájezdy na Ligu Mistrů.