Přečtěte si jako první, co je nového...

Doba určená pro cestování a plánování letních dovolených se kvapem blíží a s ním samozřejmě také otázky spojené s ostatními faktory, které kvalitu těchto vyhlídek přímo ovlivňují. Nejspíš vás to nepřekvapí, ale dokonce i na dovolené se můžete dostat do situací, které ovlivní vaše bezpečí nebo dokonce zdraví. Jak se takovým věcem efektivně bránit?...

Vyrazte na berlínský festival hudby Lollapalooza. Cestovní kancelář SMart Go připravila bohatý program za skvělou cenu. K vidění budou třeba Twenty One Pilots či Swedish House Mafia.

Big Ben, Tower Bridge, London Eye a Céline Dion. To vše můžete vidět již 5. 7. letošního roku v Londýně! Zájezd na koncert slavné světové zpěvačky si pro nás připravila cestovní kancelář SMart Go!

Vycestujte do Mnichova za poznáním německé kuchyně kultury, ale hlavně fotbalu! Zájezd na finále Audi Cup 2019 nyní v prodeji na SMart Go!

Co kdyby Vám někdo řekl, že můžete spojit poznávání cizích krajin, památek a chutí italské kuchyně s návštěvou vrcholového fotbalu dvou prvotřídních klubů AS Řím a Juventusu? Správně jste poznali, že i dnes se podíváme na zájezdy za sportem a muzikou!

Stále populárnější se v dnešní době stávají výpravy za poznáním přírody. Lidé v lesích, u jezera či v horách hledají klid, odpočinek a někdy i trochu adrenalinu a dobrodružství. Snad každý přeci rád vyrážel na letní tábory a pobýval pod širým nebem. Na takovou výpravu je ale potřeba se řádně nachystat. Nikdy totiž nevíte, co se může v panenské...

Letecká společnost Japan Airlines (JAL) letos podle plánu převezme první letoun Airbus A350. Bude se tak jednat o první stroj v barvách aerolinky vyrobený továrnou Airbus.

Již mnohokrát jsme Vám přinesli přehled nejzajímavějších sportovních či kulturních akcí, které bezpochyby stojí za návštěvu. Co více dodat? Přinášíme Vám další přehled toho nejzajímavějšího, co můžete se SMart Go navštívit! :)