Přečtěte si jako první, co je nového...

Stále populárnější se v dnešní době stávají výpravy za poznáním přírody. Lidé v lesích, u jezera či v horách hledají klid, odpočinek a někdy i trochu adrenalinu a dobrodružství. Snad každý přeci rád vyrážel na letní tábory a pobýval pod širým nebem. Na takovou výpravu je ale potřeba se řádně nachystat. Nikdy totiž nevíte, co se může v panenské...

Letecká společnost Japan Airlines (JAL) letos podle plánu převezme první letoun Airbus A350. Bude se tak jednat o první stroj v barvách aerolinky vyrobený továrnou Airbus.

Již mnohokrát jsme Vám přinesli přehled nejzajímavějších sportovních či kulturních akcí, které bezpochyby stojí za návštěvu. Co více dodat? Přinášíme Vám další přehled toho nejzajímavějšího, co můžete se SMart Go navštívit! :)

Novinkou letního řádu pražského letiště bude i nový dopravce na pravidelné lince na Mallorcu. Od 4. června 2019 bude do Španělska létat i nízkonákladový Ryanair.

Zakoupili jste letenku a potřebujete se dopravit na letiště Václava Havla? Dnešní průvodce Vám poradí, kterou variantu zvolit.

Letiště Václava Havla Praha připravilo pro rok 2019 marketingovou kampaň, která si dává za cíl upozornit na evropské destinace dostupné pravidelnou linkou právě z pražského leteckého uzlu.