Přečtěte si jako první, co je nového...

Léto končí, ale to neznamená, že nemůžete prožít další slunečné zážitky. V listopadu totiž můžete letět z Berlína na Mallorcu pouze za 306 korun za zpáteční let!

Letní prázdniny jsou již za námi a my doufáme, že jste si je užili na plné obrátky. Než ale přijde čas, kdy budeme muset oprášit naše zimní bundy a deštníky, musíme si letošní léto nejprve zhodnotit. Jak letní sezonu hodnotí zástupci předních českých poskytovatelů cestovatelských služeb? Kam to letos české turisty a "dovolenkáře" nejvíce táhlo?...

Plánujete poznávat krásy německého hlavního města? Potřebujete se dostat na berlínské letiště? Využijte autobusového spojení společnosti Bohemian Lines!

Největší letiště na našem území je bezkonkurenčně letiště Václava Havla umístěné na okraji Prahy. Jaké novinky toto letiště čekají? Nejen to, ale i další zajímavosti nebo videa Vás čekají v následujících řádcích.

Od prvního září můžou studenti, děti a senioři cestovat se slevou 75% na jízdné. Společnost Leo Express však přišla s bonusem k této akci a z každé projeté jízdenky vrací 25% z ceny v "Leo korunách", za které pak můžete nakupovat další jízdenky!


Chystáte sa na dovolenku v Taliansku? No už vás neláka obyčajné vylihovanie na pláži a bežný relax spojený s morom, opaľovaním a príjemným ničnerobením? Radi by ste tento krát zažili niečo zaujímavejšie? Chcete spoznávať nové veci? Čo tak začať návštevou najznámejších Talianskych oblastí a miest? Spravte si dovolenku iného typu. Čo tak toskánsko...