Přečtěte si jako první, co je nového...

Jako každý měsíc Vám i tentokrát přinášíme možnost spojit návštěvu úchvatné evropské destinace s nevšedním kulturním zážitkem. Vyrazte tentokrát s cestovní kanceláří SMart GO do Londýna a navštivte fotbalové utkání domácího Arsenalu!

Letecká společnost Alitalia navyšuje frekvenci své linky mezi pražským letištěm Václava Havla a Římem o další dva spoje. Těšit se tak můžeme na pravidelné lety každý den operované letadlem Airbus A320.

Ideální čas pro cestování? Kdykoliv! Proto zabalte kufry, usmažte řízky a vyrazte na cestu za poznáním Evropy. Ideální příležitostí je možnost rezervovat akční letenky již za 620 korun českých!

Letiště Praha ve spolupráci se společností MasterCard uvedlo do provozu prvního robota. Za bezpečnostní kontrolou na Terminálu 2 nyní můžete získat základní informace nebo se jen bavit s "Master Pepperem", který umí komunikovat v českém i anglickém jazyce!

Již třetím týdnem pokračuje oblíbená akce "Měsíc slev" u RegioJetu. V tarifu 1+1 jízdenka zdarma se nyní můžete podívat do německých velkoměst či do Švýcarska.

Česká dopravní společnost Leo Express provozující autobusové a vlakové linky nejen po České a Slovenské republice připravili speciální akci v rámci oslav 100 let od vzniku našeho prvorepublikového československého státu. Při zadání kódu 100LET se tak můžete těšit na slevu ve výši 19, 18%.

Druhým týdnem pokračuje od včerejšího pondělí akce "Měsíc slev" u české dopravní společnosti Radima Jančury. Tentokrát cestujte v rámci akce 1+1 zdarma do Holandska a Francie!

Do jednoho z nejkrásnějších měst na světě můžete nyní cestovat s letenkami již od 5 386 korun!