AKČNÍ JÍZDENKY

Již třetím týdnem pokračuje oblíbená akce "Měsíc slev" u RegioJetu. V tarifu 1+1 jízdenka zdarma se nyní můžete podívat do německých velkoměst či do Švýcarska.

Česká dopravní společnost Leo Express provozující autobusové a vlakové linky nejen po České a Slovenské republice připravili speciální akci v rámci oslav 100 let od vzniku našeho prvorepublikového československého státu. Při zadání kódu 100LET se tak můžete těšit na slevu ve výši 19, 18%.

Druhým týdnem pokračuje od včerejšího pondělí akce "Měsíc slev" u české dopravní společnosti Radima Jančury. Tentokrát cestujte v rámci akce 1+1 zdarma do Holandska a Francie!

Procestujte Evropu s Vaší drahou polovičkou, kamarádem/kamarádkou či jiným příbuzným a ušetřete 50% z celkové ceny díky akci 1+1 s RegioJetem!

Od prvního září můžou studenti, děti a senioři cestovat se slevou 75% na jízdné. Společnost Leo Express však přišla s bonusem k této akci a z každé projeté jízdenky vrací 25% z ceny v "Leo korunách", za které pak můžete nakupovat další jízdenky!